KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12912319
nr 1291 2319
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Akvarell, Landskap, 39x55 cm. Signerad
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
måndag 25 november 2019
kl 19:24:38
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare